Pretekli konec tedna je bila veliko pozornosti deležna prometna nesreča, ki se je pripetila v krožišču pri lekarni v Olmu. Nesreča se je na srečo končala brez hujših posledic in skoraj zagotovo ne bi pritegnila toliko radovednih pogledov, če ne bi bila vanjo vpletena nepričakovana potnica - koza.
EPILOG NEZGODE V OLMU: Lastniki koze poročajo o njenem stanju (FOTO)
Koper

Kot smo že poročali, je v petek v Olmu prišlo do manjše prometne nesreče. Voznik črnega avtomobila Seat Ibiza je peljal kozo k veterinarju, ko je v krožišču pri olmski lekarni vanj trčil voznik drugega avtomobila. Po trčenju je Seat Ibizo odbilo na travnati prometni otok.
Ker je v vozilu prevažal kozo, je ta bila deležna velike pozornosti mimoidočih. Fotografije nam je posredovala bralka, na družbenih omrežjih pa se je oglasilo še več občanov, ki so bili priča dogodku.
Danes so se nam oglasili lastniki koze in sporočili, da je z živalco vse v najlepšem redu. "S kozo je vse v redu," so dejali in priložili fotografijo zadovoljne koze. Konec dober, vse dobro!
Komentiraj
alfa |
03 .11. 2021 ob 20: 04
9
no lepo,samo da je s kozico vse v redu...
Regional priporoča
Zadnje z obale
Zadnje iz goriške
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
Več trendov
Novo iz Slovenije
NA TOLMINSKEM SE JE SMRTNO PONESREČIL PADALEC: Med letom se mu je zaprlo padalo
A.P.
-
danes ob 10:08
VAŠA KLIMA VAS LAHKO DRAGO STANE: Zaradi teh napak boste plačali več za elektriko
A.P.
-
danes ob 09:14
