"Enemu je pa res uspelo," je ob fotografijah, ki jih je ravnokar (ob 18.45 op. a.) posnela v Olmu ter nam jih poslala, zapisala bralka.
NEZGODA V OLMU: "Enemu je pa res uspelo" (FOTO)
Koper

Na krožišču pri lekarni v Olmu je voznik s črno Seat ibizo zapeljal na 'otok'. Razlog še ni znan. Po besedah bralke je avto očitno nasedel, saj ga voznik ne more premakniti.

"Promet ni oviran," je še sporočila bralka s kraja dogodka.
Komentiraj
Boston28 |
29 .10. 2021 ob 20: 09
63
Kaj nebi bilo boljse in clovesko, da bi ta ki je to slikal sel cloveku pomagat. Ne...vazno je takoj vzet telefon v roke...slikat in takoj medijem poslat. O kaksni pomoci socloveku danes pa bohnedaj...
Regional priporoča
Zadnje z obale
Zadnje iz goriške
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
Več trendov
Novo iz Slovenije
PRIMOŽ ROGLIČ PREPRIČLJIVO DO NASLOVA DRŽAVNEGA PRVAKA: V ženski konkurenci najboljša Nika Bobnar
M.M.
-
26.6.2026 ob 19:10
