Vremenoslovci v prvi polovici tedna še pričakujejo za ta letni čas previsoke temperature, medtem ko za drugo polovico tedna napovedujejo ohladitev. V četrtek ali petek pa bi lahko po njihovih napovedih rahlo snežilo tudi po nižinah. V nadaljevanju bodo tudi temperature bolj zimske, je razbrati iz verjetnostne napovedi Agencije za okolje (Arso).
Obeta se bolj zimsko vreme, v petek morda celo nekaj snega
Slovenija

Nekaj snega bi po trenutnih izračunih vremenoslovcev, objavljenih na spletni strani, lahko padlo tudi v petek.
Od četrtka dalje tudi sicer pričakujejo bolj zimske temperature. Jutranje se bodo v prihodnjem tednu spustile precej pod ledišče, dnevne pa bodo le še nekaj stopinj nad ničlo.
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje iz goriške
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
