Izpadla je še zadnja slovenska predstavnica na teniških turnirjih WTA in ATP v Avstraliji, Novi Zelandiji in na Kitajskem. Andreja Klepač je s Čehinjo Lucio Hradecko v drugem krogu turnirja v Brisbanu izgubila proti prvi dvojici sveta, Čehinjama Barbori Krejcikovi in Katerini Siniakovi, s 3:6 in 2:6.
SLAB ZAČETEK NOVE SEZONE: Izpadla tudi Andreja Klepač
Slovenija

Slovenske predstavnice in Aljaž Bedene so novo sezono začeli porazno. V prvem tednu so zabeležili vsega dve zmagi, pa še ti med dvojicami. V drugi krog sta se prebili Andreja Klepač in Dalila Jakupovič na Kitajskem.
Ekspresno pa so že v prvem krogu izpadli Kaja Juvan, Tamara Zidanšek, Dalila Jakupovič, Polona Hercog, Aljaž Bedene in tudi Katarina Srebotnik med dvojicami.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje iz goriške
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
