Ponoči je zagorelo na enem od večstanovanjskih objektov na območju Škofje Loke. Zaradi varnosti so evakuirali 34 oseb, od katerih so se nekateri po pogašenem požaru že vrnili nazaj v svoje domove, drugi pa so odšli k sorodnikom. Poškodovan ni bil nihče.
SREDI NOČI EVAKUIRALI 34 STANOVALCEV: V Škofji loki zagorelo v bloku
Slovenija

Škofjeloški policisti so bili o požaru obveščeni danes ponoči okoli 2. ure. Zagorelo je v zgornjih prostorih oziroma strehi stavbe, po prvih podatkih zaradi napake na električni napeljavi. Premoženjska škoda po nestrokovni oceni znaša več deset tisoč evrov, so sporočili iz Policijske uprave Kranj.
V intervenciji je sodelovalo 46 gasilcev iz treh gasilskih društev, na kraj so prišli tudi reševalci iz škofjeloškega zdravstvenega doma.
Policisti so kraj zavarovali in opravili ogled. Z zbiranjem obvestil in ugotavljanjem okoliščin požara nadaljujejo ter bodo o vseh ugotovitvah obvestili pristojno okrožno državno tožilstvo.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje iz goriške
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
