Policisti so včeraj dopoldne v bližnji okolici Tolmina na podlagi odredbe pristojnega novogoriškega Okrožnega sodišča opravili hišno preiskavo pri 51-letniku zaradi suma proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami.
V hišni preiskavi zasegli 200 gramov konoplje
Posočje
Fotografija je simbolična.
V okviru hišne preiskave so tolminski policisti našli in zasegli nad 200 gramov posušenih delcev zelene rastline, za katero so policisti posumili, da gre za prepovedano drogo konopljo, in nekaj sto gramov rjave snovi, za katero obstaja sum, da gre za hašiš.
“Če bo nadaljnja analiza potrdila, da gre v obravnavanem primeru za prepovedano drogo, bodo tolminski policisti omenjenega 51-letnega osumljenca kazensko ovadili na pristojno novogoriško okrožno državno tožilstvo zaradi utemeljenega suma storitve kaznivega dejanja neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami, nedovoljenimi snovmi v športu in predhodnimi sestavinami za izdelavo prepovedanih drog,” so nam sporočili s Policijske uprave Nova Gorica.
Regional priporoča
Zadnje iz goriške
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
Več trendov
Novo iz Slovenije
NA TOLMINSKEM SE JE SMRTNO PONESREČIL PADALEC: Med letom se mu je zaprlo padalo
A.P.
-
danes ob 10:08
VAŠA KLIMA VAS LAHKO DRAGO STANE: Zaradi teh napak boste plačali več za elektriko
A.P.
-
danes ob 09:14
