Danes zjutraj je voznik pred vhodom v koprsko pristanišče povozil peško. Huje poškodovano so odpeljali v Izolsko bolnišnico.

Danes okoli 6. ure zjutraj je voznik pred vhodom v koprsko pristanišče povozil peško. Policisti so ugotovili, da je 57-letni voznik osebnega avtomobila na prehodu za pešce trčil v 21-letno peško, ki je pravilno prečkala cesto. Huje poškodovano so odpeljali v Izolsko bolnišnico.
Mario sz Bonifike |
29 .10. 2013 ob 10: 24
0
In naslednji dan ob 8h so standardno policisti nadzorovali promet na Ferarski. Naj postavijo radar med 5:45 in 6:15, ko švigajo avti ko rakete v Luko!
to se ni zgodilo v krožišču ampak na prehodu pred barko, tam ki so uni grmi in ne vidiš avta dokler nisi tako rekoč na cesti, kakor tudi voznik ne vidi pešca.
Z vsemi krožišči v Kopru je isti problem. Pešci imajo prednost, a krožišča postavljena za bolj tekoči promet avtomobilov. Divjanje voznikov skozi krožišča pa na dnevnem redu. Velikokrat vidim voznike, ki zjutraj pridivjajo po Vojkovem nabrežju (omejitev 30 km/h) v krožišče pri vratih Muda in nato zavijejo na Pristaniško ulico brez smerokaza, tako da pešci morajo biti zeeeelooo previdni.
Regional priporoča
Zadnje z obale
Zadnje iz goriške
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
Več trendov
Novo iz Slovenije
NA TOLMINSKEM SE JE SMRTNO PONESREČIL PADALEC: Med letom se mu je zaprlo padalo
A.P.
-
danes ob 10:08
VAŠA KLIMA VAS LAHKO DRAGO STANE: Zaradi teh napak boste plačali več za elektriko
A.P.
-
danes ob 09:14
