Bralec nas je opozoril na video posnetek, ki je zaokrožil na Facebooku, in na katerem moški zažge majico s simbolom nogometnega kluba Koper in ga vrže v morje. "Tako namerno javno onesnaževanje okolja in spodbujanje nestrpnosti mora biti kaznovano po 297. členu KZ-ja," je videoposnetek komentiral bralec.
ZAŽGAL MAJICO FC KOPER IN JO ODVRGEL V MORJE: "Namerno onesnaževanje okolja in spodbujanje nestrpnosti mora biti kaznovano" (FOTO)
Kronika

"Ko ti pride sodelavec delat v majci od Kopra!!!" je zapisano ob videoposnetku, ki je bil objavljen 4. julija. Posnetek prikazuje moškega, ki med plovbo po morju zažge majico koprskega nogometnega kluba, na kateri piše "državni prvaki 2007/2008", in gorečo majico nato odvrže v morje.
Iz fotografij ob videoposnetku je opaziti še, da je bil pred zažiganjem majice iz nje izrezan logotip FC Koper - Capodistria. Kaj je moškega gnalo v to dejanje, ni znano, je pa našega bralca vse skupaj očitno precej zmotilo.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
Zadnje iz goriške
Več trendov
Novo iz Slovenije
PRIMOŽ ROGLIČ PREPRIČLJIVO DO NASLOVA DRŽAVNEGA PRVAKA: V ženski konkurenci najboljša Nika Bobnar
M.M.
-
26.6.2026 ob 19:10
